Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi - Stróże Małe 2024

Ocena 0/5

W niedzielę 28 kwietnia br. w Multimedialnym Centrum Edukacyjno-Kulturowym w Stróżach Małych odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Sołtysa, która z racji wyborów samorządowych przesunęła się w czasie.

Imprezę prowadziła dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury p. Agnieszka Pastuszak.

Na uroczystości pojawili się zaproszeni goście m.in. Poseł na Sejm Piotr Uruski, Wójt Gminy Sanok Anna Hałas , Wójt elekt Paweł Wdowiak, przewodniczący Rady Gminy Sanok Tadeusz Wojtas oraz radni obecnej i nowej kadencji.

Z racji świętowania Dnia Sołtysa licznie przybyli sołtysi oraz reprezentacje wszystkich 29 KGW z terenu Gminy Sanok.

Uroczystość była okazją do podziękowania przez Wójta Annę Hałas Radnym Gminy Sanok za współpracę oraz zaangażowanie w sprawy gminy podczas kończącej się właśnie kadencji.

Szczególne życzenia z okazji Dnia Sołtysa  oraz podziękowania za wieloletni trud, pracę oraz  rozwój wszystkich miejscowości otrzymali z rąk pani wójt Anny Hałas -sołtysi .

Nie obyło się również bez podziękowań dla ustępującej Wójt, kolejno przedstawiciele Rady Gminy, sołtysów oraz KGW złożyli podziękowania oraz kwiaty.

Na ręce pani Wójt trafił również pamiątkowy grawerton od Posła na Sejm Piotra Uruskiego.

Na scenie zaprezentowała się Kapela Kamraty , z ludowymi pieśniami wsi podsanockiej.

Następnie Kabaret z Konopi rozbawił publiczność do łez prezentując swój repertuar, zaś skoczna muzyka Kapeli Pogwizdani porwała ją do tańca.

Ostatnim punktem programu był występ KGW Płowce. Panie wraz z członkiem KGW p. Adrianem Stodolakiem  zaprezenatowały swój repertuar tj:

Mało nas, Nie ma mocnych kobiet, Na co nam chłopy oraz nie publikowany jeszcze utwór Płowiecka Cleo. Są to autorskie utwory p. Adriana Stodolaka.

Było to niezwykłe popołudnie pełne dobrej muzyki, humoru, tańca a także ciepłych podziękowań, które na długo zostanie w sercach i pamięci uczestników.

Galeria zdjęć

Multimedialne Centrum Edukacyjno-Kulturowe w Stróżach Małych Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (1) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (2) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (3) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (4) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (5) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (6) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (7) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (8) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (9) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (10) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (11) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (12) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (13) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (14) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (15) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (17) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (18) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (19) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (20) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (21) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (22) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (23) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (24) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (25) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (26) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (27) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (28) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (29) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (30) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (31) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (32) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (33) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (34) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (35) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (36) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (37) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (38) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (39) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (40) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (41) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (42) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (43) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (44) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (45) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (46) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (47) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (48) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (49) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (50) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (51) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (52) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (53) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (54) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (55) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (56) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (57) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (58) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (61) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (62) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (64) Tradycje i Zwyczaje Podsanockiej Wsi -Stróże Małe 2024 (65)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.