Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Hej kolędy to czas...

Ocena 0/5

Hej kolęda, kolęda, hej kolędy to czas.

Kto ogrzeje rączęta,

Kto schronienie Mu da?

 

Tymi słowy kultywując tradycję i zwyczaje w niedzielę 14 stycznia  2024r w Wiejskim Domu Kultury w Pakoszówce rozpoczęło się Noworoczne Kolędowanie.

Na scenie zaprezentowały się kolejno:

- Orkiestra Dęta z Pakoszówki.

- Kapela ludowa KAMRATY.

- Zespół muzyczno-obrzędowy PAKOSZOWIANIE.

- Zespół ludowy LISZNIANIE.

- Zespół wokalno- taneczny TYRAWA WOŁOSKA.

Niemałą niespodzianką był występ najmłodszych  artystów z Niepublicznego Przedszkola w Pakoszówce, ich występ wywołał ogromną lawinę oklasków!

Artyści uraczyli po brzegi wypełnioną gośćmi salę różnorakim repertuarem kolęd i pastorałek.

Tłumnie przybyli mieszkańcy oraz goście mieli okazję wraz z zespołami i kapelami staropolskim zwyczajem pokolędować przy żłobku by tradycji stało się zadość.

Na zakończenie kolędowania  Wójt Gminy Sanok Anna Hałas, Zastępca Wójta Paweł Wdowiak oraz Sołtys miejscowości Pakoszówka Jerzy Bieleń wręczyli wszystkim zespołom pamiątkowe dyplomy i statuetki.

 

Galeria zdjęć

DSC_0004 DSC_0005 DSC_0009 DSC_0010 DSC_0011 DSC_0012 DSC_0019 DSC_0027 DSC_0032 DSC_0035 DSC_0038 DSC_0039 DSC_0043 DSC_0046 DSC_0054 DSC_0055 DSC_0057 DSC_0060 DSC_0065 DSC_0066 DSC_0070 DSC_0071 DSC_0075 DSC_0076 DSC_0078 DSC_0080 DSC_0082 DSC_0084 DSC_0085 DSC_0086 DSC_0092 DSC_0096 DSC_0100 DSC_0103 DSC_0104 DSC_0106 DSC_0110 DSC_0115 DSC_0116 DSC_0118 DSC_0121 DSC_0122 DSC_0125 DSC_0128 DSC_0131 DSC_0133 DSC_0134 DSC_0136 DSC_0138 DSC_0144 DSC_0147 DSC_0156
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.