Dzień Dziecka w Kostarowcach

Wójt Gminy Sanok,Szkoła Podstawowa im.Św.Andrzeja Boboli w Kostarowcach i Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku zapraszają na piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka.Impreza odbędzie się 31 maja 2015r.           o godz.15.00 .Plac obok Wiejskiego Domu Kultury w Kostarowcach.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   W programie:

– Występ uczniów ze Szkoły Podstawowej w Kostarowcach

– Teatr edukacyjny z Rzeszowa

– Występ zespołu SPACE z Niebieszczan

– Pokaz baniek mydlanych

– Występ zespołu mażoretek IMPULS

– Pokaz sprzętu strażackiego OSP w Kostarowcach

– Występ zespołu muzycznego T W A

– Konkursy i zabawy dla dzieci , malowanie twarzy

– Atrakcje dla dzieci (dmuchany zamek , trampolina) – wstęp wolny