Dzień Dziecka – Piknik rodzinny

31 maja 2015 roku przy Wiejskim Domu Kultury w Kostarowcach, odbyła się impreza zorganizowana z okazji Dnia Dziecka, przez Wójta Gminy Sanok, Szkołę Podstawową w Kostarowcach oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku.

Z ciekawym i różnorodnym programem wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kostarowcach. Zaprezentowały się również zespoły działające przy GOK w Sanoku : mażoretki „ Impuls ”grupa starsza i młodsza , oraz zespół tańca współczesnego ,,Space”  z Niebieszczan.Na zakończenie pikniku wystąpiła kapela „ Biesiada ”, oraz zespół TWA.

Organizatorzy imprezy zadbali, aby dzieci  mogły dowoli korzystać z przygotowanych dla nich atrakcji: dmuchanej zjeżdżalni, trampoliny, suchego basenu. Wielką frajdą dla dzieci było puszczanie ogromnych mydlanych baniek, oraz malowanie twarzy. Specjalnie dla nich wystąpił Teatr edukacyjny z Rzeszowa, prezentując zasady dobrego zachowania. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Kostarowcach, upiekły pyszne rogaliki, którymi częstowały wszystkie dzieci.

Piękna pogoda, liczne atrakcje sprawiły, że zarówno dzieci, jak i dorośli mieli okazję dobrze się bawić i miło spędzić niedzielne popołudnie.