Dnia 18 maja 2020 roku zostają otwarte Biblioteki Gminne.

Szanowni Państwo.

W związku z ogłoszonym stanem epidemii funkcjonowanie bibliotek ulega zmianie.

Informacja dla czytelników w związku z COVID-19

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

Zostaje ustalony limit obecności czytelników w bibiotece w tym samym czasie:

• 1 osoba na stanowisku obsługi.
  • Każdy czytelnik wchodzący do biblioteki ma obowiązek noszenia maseczki i rękawiczek.
  • Po wejściu do biblioteki należy zdezynfekować ręce.
  • Dla czytelników otwarte są wyłącznie wypożyczalnie.
  • Czytelnie, stanowiska komputerowe oraz inne przestrzenie biblioteki pozostają zamknięte                  dla użytkowników.
  • Książki podaje bibliotekarz.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Zapraszamy !!!